środa, 2 marca 2016

Muszę przeczytać! - zapowiedzi Marzec 2016
Cześć! Dziś przychodzę do Was z najbardziej obiecującymi zapowiedziami na marzec 2016.
Zapraszam! :)
Autor: Amie Kaufman i Megan Spooner

Tytuł: W ramionach gwiazd

Cykl: Pierwsza część trylogii „Starbound”

Wydawnictwo: Moondrive

Data premiery: 02 marca 2016

Czy to możliwe, że ktoś z Was jeszcze nie wie, iż dziś była premiera tej książki? Jeśli nie to już wiecie! Przyznaję - jestem straszną fanką pięknych okładek, a ta jest po prostu przeurocza. No i wydawnictwo Moondrive - znakiem dobrej zabawy!
Nie przesadzam! 

Autor: Leslye Walton

Tytuł: Osobliwe i cudowne przypadki Avy Lavender

Wydawnictwo: SQN

Data premiery: 02 marca 2016

Tak dokładnie dziś ma premierę ta cudowna i osobliwa powieść. Nie miałam okazji jej jeszcze dorwać, ale na pewno w najbliższym czasie to zrobię. Kusi oj kusi przecudną okładką, pozytywnymi opiniami i ciekawym wstępem! Chcę ją tu i teraz!
Autor: James Dashner

Tytuł: Reguła myśli

Cykl: Doktryna śmiertelności

Wydawnictwo: Albatros

Data premiery: 11 marca 2016

Już od dnia premiery pierwszej części z tego cyklu wiedziałam, że się zakocham. Na szczęście tak było. Nie ma opcji, abym przegapiła kolejny tom. Jest to seria, którą będę Was męczyć jeszcze długi czas, bo zakochałam się w niej od pierwszego wejrzenia i mam nadzieję, iż drugie spojrzenie tego nie zepsuje! Autor: Jennifer L. Almentrout

Tytuł: Ognisty pocałunek

Wydawnictwo: SQN

Data premiery: 02 marca 2016

Kochana, cudowna i wspaniała Jennifer L. Almentrout napisała pierwszą część nowej serii! Jako, że kocham całym serduszkiem serię Lux to muszę przeczytać również to! :)

Autor: Remigiusz Mróz

Tytuł: Rewizja

Cykl: Trzecia część Kasacji

Wydawnictwo: Czwarta Strona

Data premiery: 30 marca 2016

Nie bijcie! Przyznaję, że nie czytałam jeszcze nic tego autora ale muszę to koniecznie nadrobić! Może zacznę od tej trylogii? :) Czytaliście poprzednie części? Polecacie? 


Buziaki, Alex :*

P.S. Klikając w tytuł wybranej pozycji przeniesiecie się do strony empiku, gdzie będziecie mogli przeczytać sobie opisy tych powieści. :)